فایل word مقاله کاهش اعوجاج ولتاژ و مقاوم سازي اينورتر منبع ولتاژ تغذيه کننده بارغير خطي با استفاده از روش نمودار ضرايب (CDM)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل word مقاله کاهش اعوجاج ولتاژ و مقاوم سازي اينورتر منبع ولتاژ تغذيه کننده بارغير خطي با استفاده از روش نمودار ضرايب (CDM) :

محل انتشار: پانزدهیمن کنفرانس مهندسی برق ایران

تعداد صفحات:10

نویسنده(ها):

مهدی جهانشاهلو – دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر, پردیس دانشکده های فنی, دانشگاه تهران
شاهرخ فرهنگی – دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر, پردیس دانشکده های فنی, دانشگاه تهران
مسعود یزدانیان – دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر, پردیس دانشکده های فنی, دانشگاه تهران

چکیده:

پاسخ سریع و اعوجاج کم ولتاژ خروجی, مهمترین مشخصه های یک اینورتر با عملکرد بالا بخصوص هنگام تغذیه بارهای غیر خطی نظیر یکسو کننده ها یا بارهایبا تغییرات دینامیکی می باشند. در این مقاله روشی جدید برای طراحی یک کنترل کننه مقاومدر برابر اغتشاشات بار و تغییرپارامترهای سیستم برای اینورتر منبع ولتاژ سه فاز با قابلیت تغذیه بارهای غیر خطی عنوان گردیده است. روش پیشنهادی تلفیقی است از یک استراتژی کنترل غیر خطی و یک کنترل کننده دو حلقه ای طراحی شده بر اساس روش نمودار ضرائب (CDM) طراحی کنترل کننده در CDM مبتنی بر انتخاب ضرایب معادله مشخصه حلقه بسته بر اساس معیارهایی نظیر ثابت زمانی معادل, شاخصها و حدود پایداری است. شبیه سازی بار مبتنی بر مدلی غیر خطی است که بر اساس آن اینورتر بطور متناوب درحال انتقال بین دوحالت ماندگار مختلف می باشد. تحلیل و شبیه سازی عملکرد مناسب زمانی و پایداری و قدرت سیستم کنترل پیشنهادی را تایید می نماید.

لینک کمکی