فایل word مقاله بررسي و شبيه سازي عملکرد ماتريسهاي متعامد به همراه تکنيک BSLM بر روي کاهش PAPR در سيستم OFDM

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word مقاله بررسي و شبيه سازي عملکرد ماتريسهاي متعامد به همراه تکنيک BSLM بر روي کاهش PAPR در سيستم OFDM دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word مقاله بررسي و شبيه سازي عملکرد ماتريسهاي متعامد به همراه تکنيک BSLM بر روي کاهش PAPR در سيستم OFDM  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ,دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word مقاله بررسي و شبيه سازي عملکرد ماتريسهاي متعامد به همراه تکنيک BSLM بر روي کاهش PAPR در سيستم OFDM,به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word مقاله بررسي و شبيه سازي عملکرد ماتريسهاي متعامد به همراه تکنيک BSLM بر روي کاهش PAPR در سيستم OFDM :

محل انتشار: پانزدهیمن کنفرانس مهندسی برق ایران

تعداد صفحات:7

نویسنده(ها):

محمدحسین قامت – بخش مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه شیراز
علیرضا ذوالقدر اصلی – بخش مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه شیراز

چکیده:

تکنیک SLMبه عنوان یکی از روش های موثر درکاهش PARP بیان شده است. از مهمترین مزایای تکنیک SLM این است که در طیف سیگنال ارسالی هیچگونه اعوجاجی ایجاد نمی کند. در تکنیک SLM معمولی همواره باید مقداری از ظرفیت کانالجهت ارسال اطلاعات اضافی تخصیص یابد تا گیرنده قادر به بازیابی اطلاعات اصلی باشد. از طرف دیگر در کانال های دارای فیدینگ این اطلاعات اضافی باید در برابر اثرات مخرب کانال ایمن شوند. برای این کار ناگزیر هستیم از کدینگ کانال استفاده کنیم که این خود بر پیچیدگی سیستم می افزاید و ظرفیت موثر کانال را کمتر خواهد کرد. در این مقاله هدف بررسی اثر ماتریسهای متعامدی نظیر هادامارد به همران تکنیک BSLM برای کاهش PARP می باشد همانگونه که خواهیم دید استفاده از این ماتریس ها بهطور موثری باعث کم کردن اثر PARP در سیستم OFDM خواهد شد در تکنیک جدید پیشنهادی با اعمال تغییراتی در ساختار گیرنده نشان داده شده است که هیچ نیازی به ارسال اینگونه اطلاعات اضافی نخواهد بود. همچنین عملکرد سیستم از لحاظ میزان خطا در کانال گوسی و چند مسیره فرکانس گزین با فرض تخمین کانال به صورت ایده ال بررسی خواهد شد و در برخی از موارد خواهیم دید که نرخ خطا هم کاهش پیدا می کند.

لینک کمکی