فایل word مقاله برنامه ريزي بلند مدت تعميرات واحدهاي توليدي در سيستم هاي قدرت تجديد ساختار شده در حضور واحدهاي توليدي بادي از ديد Genco بخش دوم: شبيه سازي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل word مقاله برنامه ريزي بلند مدت تعميرات واحدهاي توليدي در سيستم هاي قدرت تجديد ساختار شده در حضور واحدهاي توليدي بادي از ديد Genco بخش دوم: شبيه سازي :

محل انتشار: پانزدهیمن کنفرانس مهندسی برق ایران

تعداد صفحات:7

نویسنده(ها):

صابر نوری زاده – دانشگاه صنعتی شریف, دانشکده مهندسی برق
محمود فتوحی فیروزآباد – دانشگاه صنعتی شریف, دانشکده مهندسی برق
علی عباسپور تهرانی – دانشگاه صنعتی شریف, دانشکده مهندسی برق

چکیده:

هدف اصلی این مقاله, بیان راهکاری جهت برنامه ریزی تعمیرات واحدهای تولیدی در سیستم های قدرت تجدید ساختار شده در حضور واحدهای بادی, از دید شرکت های تولید برق در می باشد. مسائل وقیودی که در این برنامه ریزی بررسی می شوند. در بخش اول مقاله بیان شدند. مهم ترین پارامترهای پیشنهاد شد در این مقاله, متوسط سرعت روزانه باد و منحنی مشخصه ی تولید انرژی الکتریکی توسط واحد بادی اصت. این بخش از مقاله, اختصاص به شبیه سازی و پیاده سازی روشی جهت انجام برنامه ریزی تعمیرات دارد. روش برنامه ریزی پویای اصلاح شده جهت انجام برنامه ریزی پیشنهاد شده است. این برنامه ریزی در دو مرحله برنامه تعمیرات پیشنهادی Genco ها را بهینه می کند. روش پیشنهاد شده به سیستم اصلاح شده ی IEEE-RTS اعمال شده و نتایج مورد بررسی قرار می گیرد. پس از شبیه سازی , و در مرحله تحلیل حساسیت, در مورد برخی ا ز پارامترهای تاثیر گذار در شبیه سازی بررسی های بیش تری انجام شده است.

لینک کمکی