فایل word مقاله شيوه اي جديد براي استخراج مولفه هاي بار خانگي قابل جابجايي با استفاده از اطلاعات ميداني و شبيه سازي به منظور بکارگيري تکنيکهاي کنترل مصرف

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل word مقاله شيوه اي جديد براي استخراج مولفه هاي بار خانگي قابل جابجايي با استفاده از اطلاعات ميداني و شبيه سازي به منظور بکارگيري تکنيکهاي کنترل مصرف :

محل انتشار: بیست و دومین کنفرانس بین المللی برق

تعداد صفحات:18

نویسنده(ها):

مهرداد ستایش نظر – دانشگاه صنعت آب و برق
احمد سالم نیا – دانشگاه صنعت آب و برق

چکیده:

استخراج مولفه های بار قابل جابجایی , اصلی ترین ابزار مطالعات بررسی تاثیر بکارگیری تکنیکهای قیمت گذاری چند تعرفه و نیز کنترل مصرف با استفاده از کنتورهای هوشمند است . در این مقاله شیوه ای جدید که تلفیقی از تکنیک برداشت اطلاعات میدانی ثباتها , برداشت اطلاعات از مشترکان با استفاده از پرسشنامه و نهایتا شبیه سازی به منظور استخراج مولفه های بار است , پیشنهاد شده است . در این مطالعات , مصارف خانگی فیدرهای منتخب هریک از مناطق هفت گانه توزیع برق منطقه ای تهران و شهرهای اهواز و بوشهر در زمستان و تابستان برداشت اطلاعات شده است .
همچنین در هریک از مناطق تحت پوشش فیدرهای مذکور پرسشنامه های جامعی که ساعات و میزان استفاده از تجهیزات خانگی برداشت گردیده است . سپس با مدلسازی رایانه ای , نتایج برداشت اطلاعات ثباتها و پرسشنامه های تعمیم داده شده است تا میزان مولفه های بار قابل جابجایی به منظور کنترل مصرف تعیین گردد و نهایتا در مناطق مختلف میزان بار قابل جابجایی خانگی بدست آمده است .

لینک کمکی